🚚 AKCE- doprava za 40,- Kč! Zvol si dopravu PPL na výdejní místo nebo do výdejního boxu a zaplať jen 40.- Kč.

Uzavření jablonecké prodejny

Vážení zákazníci,  

v roce 2023 dojde k dokončení pečlivě plánované transformace EXE SPORTU do nové podoby.  

Za současného stavu turbulence nákladů, dodavatelských podmínek různých značek a trendu, kdy se velká část obchodu stěhuje na náš florbalový e-shop, se rozhodlo vedení firmy uzavřít jabloneckou prodejnu k 18. 2. 2022 a věnovat zvýšenou energii a zákaznický servis právě našemu florbalovému e-shopu a  servisu týmům.  

EXE SPORT bude i nadále fungovat na webu www.exesport.net. Vaše oddílové slevy zůstávají samozřejmě zachovány. Pokud ještě nejste pod vaším klubem registrováni, doporučujeme registraci zde: https://www.exesport.net/registrace/nova-registrace/  

Jablonec neopouštíme! V Jablonci zůstanou kanceláře firmy, které budou sloužit jako výdejní místo pro zaplacené zboží z našeho e-shopu s výdejní dobou pondělí – pátek 14:00 – 16:30.  
V provozu zůstává naše tel. infolinka +420 602 770 132 od 9:00 do 17:00.

Adresa florbalové kanceláře EXE Sportu v Jablonci nad Nisou

Liberecká 804/3 
466 01 Jablonec nad Nisou  
Parkovat můžete v OC Central nedaleko současné prodejny. 

V týdnu 13. 2. – 17. 2. 2023 poskytujeme pouze na Jablonecké prodejně extra slevu 10 % na veškeré zboží, které se aktuálně na prodejně nachází. Otevírací doba bude v tomto týdnu upravena a to na 14:00 – 17:00 hod. 
Sleva platí i na zboží, které již ve výprodeji je. Pokud má váš tým u nás týmovou slevu, navýšíme ji při nákupu o 10 %. Slevu není možné uplatnit na objednávky z e-shopu, dárkové poukazy ani na zboží, které si na prodejnu necháte zaslat. 

Věříme, že nám zůstanete stále nakloněni a těšíme se na vaše objednávky. 

Váš EXE tým – Petr, Irena, Romča, Pája, Verča, Martin, Lukáš, Tomáš

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies