🚚 AKCE- doprava za 40,- Kč! Zvol si dopravu PPL na výdejní místo nebo do výdejního boxu a zaplať jen 40.- Kč.

Salming

Salming florbal shop od EXE FLOORBALL

Salming - florbalové vybavení: florbalky, míčky, čepele, brankářeské vybavení, trička, boty vše od Salmingu

Značka Salming působí na sportovním trhu od roku 1991 a do České republiky se začala dovážet o deset let později. V oblasti vývoje a výroby florbalového vybavení patří Salming celosvětově mezi absolutní špičku. V její nabídce můžete najít veškeré florbalové vybavení od školního až po profesionální a to včetně špičkových sálových bot.

Jaké florbalové vybavení SALMING prodáváme v našem shopu?

Než si začnete vybírat ve značce SALMING, podívejte co, vše pro Vás máme:

 1. Florbalky nebo florbalové hokejky Salming
 2. Florbalové čepele Salming
 3. Brankářské florbalové vybavení Salming
 4. Boty na florbal od značky Salming
 5. Tašky, vaky a batohy Salming nejenom na florbal
 6. Čelenky, potítka, ochranné brýle a další doplňky od značky Salming

Salming florbalky - florbalové hokejky Salming

Aktuálně můžete najít v jejich nabídce 4 modelové řady florbalek Salming - těmi jsou:

Florbalky Salming XTREMELITE. - Florbalové hokejky Salming XTREMELITE

Florbalky Salming XTREMELITE

Florbalová hokejka Salming XtremeLite byla poprvé představena v sezóně 20/21. Je vyrobena z 100% karbonu s příměsí modulového grafu. Vylepšené vlastnosti XtremeLite zahrnují nižší váhu a lepší kontrolu míčku. Grip Tourlite WetTac je tenký a odlehčený, což poskytuje skvělou citlivost a pevný úchop. Je nástupcem modelové řady PowerLite. Tato hokejka nabízí hráčům rychlost, preciznost a pohotovost na hřišti. Je ideální pro ty, kteří preferují rychlý a precizní herní styl. Salming XtremeLite je skvělou volbou pro dosažení maximálního výkonu. Prohlédněte si všechny modely řady Salming EXTREMELITE.

 

Florbalky Salming POWERLITE - Florbalové hokejky Salming POWERLITE

Florbalky Salming POWERLITE

Florbalová hokejka Salming PowerLite je nástupcem předchozího modelu TourLite. Přináší inovativní strukturu výpletu z karbonových vláken, kterou Salming úspěšně využívá při výrobě squashových raket. PowerLite se vyznačuje vynikajícími absorpčními vlastnostmi, což zlepšuje citlivost ve hokejce. Patří mezi velmi lehké hokejky od značky Salming. Tato hokejka je ideální pro hráče, kteří hledají precizní a rychlý herní styl. S hokejkou Salming PowerLite získáte lepší kontrolu a výkon na hřišti. Je to skvělá volba pro váš florbalový výkon. Prohlédněte si všechny modely řady Salming POWERLITE.

 

Florbalky Salming Tourlite - Florbalové hokejky Salming Tourlite

Florbalky Salming TOURLITE

Florbalová hokejka Salming TourLite je jedním z dřívějších modelů této značky. Je složena z 60 % karbonových vláken a 40 % vláken ze sklolaminátu. TourLite je kompozitní hokejka a není tak lehká jako její moderní následovníci. Je k dispozici v kulatém provedení a spadá do středního spektra florbalek od Salming. Přesto je stále kvalitní volbou pro hráče, kteří preferují vyvážený výkon. Salming TourLite poskytuje spolehlivou kontrolu a výkon na hřišti. Je to ideální volba pro hráče, kteří hledají vyváženou florbalku v cenově dostupném rozmezí. Prohlédněte si všechny modely řady Salming TOURLITE.

 

Florbalky Salming Composite - Florbalové hokejky Salming Composite

Florbalky Salming COMPOSITE

Florbalová hokejka Salming Composite představuje základní modelovou řadu této značky. Je vyrobena z kompozitu skelných vláken, což zajišťuje vysokou odolnost. Tato florbalka patří mezi těžší varianty a je vhodná zejména pro začátečníky a mírně pokročilé hráče. Florbalky Salming Composite jsou také ideální pro děti, přičemž jsou dostupné i v měkčí variantě s tvrdostí 32. S hokejkou Salming Composite získáte vytrvalou a spolehlivou výkonnost na hřišti, a to za přijatelnou cenu. Je to skvělá volba pro hráče, kteří si chtějí vyzkoušet florbal s kvalitní hokejkou. Prohlédněte si všechny modely řady Salming COMPOSITE.

 

  

Koncept Q a P series - shafty Salming

Do nové sezony 2023-24 přichází Salming s novým konceptem - v prodeji nabízí dvě řady shaftů (tyčí) bez čepelí - můžete si tak zakoupit tyč i čepel zvlášť a vytvořit si tak jedinečnou kombinaci, která bude přesně podle vašich představ!

P SERIES
P-series Carbon Pro, která představuje jedinečný koncept určený pro hráče s preferencí silové hry, schopné střílet z dálky a vyžadující adekvátní vybavení. Shafty z P-série mají hybridní (klasický) kickpoint, což je místo největšího průhybu shaftu, které zajišťuje vynikající přenos síly do střely díky "efektu katapultu".

Klíčové vlastnosti P-series Carbon Pro: 
 • Hybridní (klasický) kickpoint blíže omotávce pro tvrdší střelbu a “efekt katapultu”
 • High strenght carbon a speciální polymer Vectran zlepšují vlastnosti při průhybu a odolnost
 • Pomáhá hráčům střílet s větší přesností, rychlostí a silou
 • Navrženo pro útočníky a obránce, kteří využívají delší přihrávky a střely z dálky
 • složení shaftů P-series Carbon Pro - 45 % High Strength Carbon +  50 % High impact resin + 5 % Vectran
 • tento model navazuje na řadu florbalek Powerlite Aero
 • dostupné v tvrdosti 29 (92, 96, 100 cm) a tvrdosti 27 (96, 100, 103 cm)

 

Q SERIES
Q-series Carbon Pro - zcela jedinečný koncept florbalek speciálně navržených pro rychlé a obratné hráče. Shafty z Q-série mají kickpoint, který je posunut blíže k čepeli, což umožňuje hráčům lepší kontrolu nad míčkem a rychlejší odehrávání míčku od čepele.

Klíčové vlastnosti Q-series Carbon Pro: 
 • Kickpoint blíže čepeli pro lepší kontrolu a rychlé uvolnění míčku
 • Exkluzivní materiál Carbon X pro přesnější střelbu
 • High Strength Carbon vyniká nízkou hmotností a odolností
 • Navrženo pro útočníky a obránce, kteří potřebují rychle reagovat a přesně přihrávat
 • složení shaftů Q-series Carbon Pro - 50 % High Strength Carbon X + 50 % High impact resin
 • tento model je odvozen z florbalek Xtremelite
 • dostupné v tvrdosti 29 (92, 96, 100 cm) a tvrdosti 27 (96, 100, 103 cm)

Salming florbalové čepele

Při výběru florbalové čepele je důležité najít ten správný model, který vyhovuje vašim potřebám a hernímu stylu. V nabídce Salmingu naleznete pět modelů čepelí, které pokrývají celé spektrum hráčů. Každý model má své unikátní vlastnosti, a tak si každý hráč může vybrat tu správnou čepel pro sebe.

V nabídce florbalových čepelí najdete tyto modely:

 1. Florbalová čepel Salming RAVEN - jedná se o čepel pro tvůrce hry. Univerzální čepel s malou konkávností a lehce předzahnutou špičkou, což umožňuje precizní práci s míčkem. Raven je vhodná pro široké spektrum hráčů a je založená na populární čepeli SalmingQuest 1. Tato čepel se výborně hodí jak pro forhendové, takbackhendové hry.  
 2. Florbalová čepel Salming QUEST - jedná se o více modelů, jak rovných, tak pro tvůrce hry. Velice oblébená je Salming Quest 1, která je také univerzální čepelí s malou konkávností a lehce předzahnutou špičkou. Je to nejoblíbenější čepel od značky Salming. Díky technologii Torsion Lid System je čepel v patce pevnější, což zlepšuje výkon hráče.Quest 1 je vhodná pro hráče všech úrovní a umožňuje precizní hru jak forhendem, takbackhendem . V naší nabídce naleznete i modely Quest  3, Quest 5. Modely Quest 2 a Quest se již nevyrábí a v naší nabídce je bohužel nenaleznete.
 3. Florbalová čepel Salming FLOW - jedná se o střeleckou čepel, čepel s velmi zahnutým tvarem, což umožňuje výbornou kontrolu míčku. Tato čepel je tuhá v torzi, což znamená, že je odolná proti zkrutu. Je ideální pro hráče, kteří preferují střelu tahem a mají rádi techniku s míčkem. Díky svému zahnutí a prohloubení je skvělým partnerem pro střelbu a techniku.  
 4. Florbalová čepel Salming HAWK - jedná se o střeleckou čepel, který vychází z čepele Quest 2. Tato čepel je velmi zahnutá a poskytuje vynikající střely tahem. Je však obtížnější pro nahrávky a střely bekhendem kvůli svému velkému zahnutí forhendu.Hawk má také speciální strukturovanou forhendovou část, která zamezuje roztáčení míčku na čepeli. Navíc je vybavenaclaw (drápem) na špičce, který usnadňuje stahovačky a kličky.  
 5. Florbalová čepel Salming RAPTOR - jedná se o čepel pro tvůrce hry, hlavním rozdílem čepele Raptor oproti jiným modelům značky je menší prohnutí i menší konkávnost. Čepel je od paty spíše rovná, žlábek na forhendové straně se prohlubuje až od prostředku čepele k samotné špičce, kde vám lehce pomůže při kličkách nebo techničtějších úderech.

 

Brankářské florbalové vybavení Salming

Vybavení pro florbalové brankáře je jednou z největších investic. Je tomu tak, jelikož použité materiály musí odolávat obrovskému zatěžování a velké míře opotřebení. Zároveň musí dobře chránit, být pohodlné a umožňovat co nejlepší pohyb. Stejně jako tréninkové metody se i výstroj vyvíjí, aby odpovídala nejnovějším trendům. Brankářské vybavení od Salmingu je určitě dobrou volbou pro svoji kvalitu.

Florbalové brankářské vybavení pro děti a dorost

Brankářské florbalové vybavení Salming pro děti, žáky a žákyně od značky Salming.

Florbalové brankářské vybavení pro dospělé a juniory

Brankářské florbalové vybavení Salming pro dospělé a juniory od značky Salming.

 

Boty na florbal pro florbalové brankáře

Florbalová "klasika" - boty pro florbalové brankáře v Slide5.

 

Tašky a vaky Salming

Kvalitní tašky s citem pro detail. Jednoduché provedení a pěkný nadčasový design to jsou Salming tašky a vaky které najdete i u nás v nabídce.

 1. Stickbagy Salming - florbalové tašky pro 1-3 hokejky
 2. Toolbagy Salming - florbalové vaky na více holí nebo celé vybavení na trénink a zápas
 3. Sportovní tašky Salming - tašky které jsou vhodné nejenom pro florbal
 4. Batohy Salming pro hráče a trenéry - batohy jsou v poslední velmi moderní nejenom pro trenéry ale pro hráče
 5. Brankářské tašky na kolečkách od značky Salming - dostatečně velké sportovní tašky na kolečkách pro kompletní brankářskou výbavu
 6. Ballbagy – vaky na míčky značky Salming

 

 

Čelenky, potítka, ochranné brýle a další doplňky od značky Salming

Nabízíme taky různé doplňky florbalového vybavení Salming. Jedná se funkční doplňky jako jsou ochranné brýle na florbal nebo různé fashion doplňky jako jsou například čelenky.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies